Polecamy odwiedzić
W naszej ofercie
aktualna pogoda dla kraju
informacje z serwisu pogodynka.pl
Prognoza pogody

Oferta - Opryskiwacze

Nawigacja: Oferta > Opryskiwacze
ZRA0037 - foto 1
zdjęcie 1 z 1
kliknij by powiększyć

Opryskiwacz V-15 /KWAZAR/ z manometrem


Identyfikator: 2603
Indeks: ZRA0037
Kategoria: Opryskiwacze
Producent: Kwazar

Opis szczegółowy:
Głównym przeznaczeniem opryskiwacza jest aplikacja płynnych środków, w tym nawozów dolistnych oraz rozpuszczalnych substancji zapewniających ochronę roślin przed chorobami, chwastami lub szkodnikami.

Neptune 15 jest wygodny, zachowuje wymogi ergonomii, jest przyjazny użytkownikowi m.in. ze względu na szereg zastosowań poprawiających pracę np. możliwość pracy prawą lub lewą ręką (poMPa). Komfort pracy zapewnia dodatkowo termiczna izolacja zbiornika od pleców oraz możliwość indywidualnej regulacji wysokości zawieszenia zbiornika.

Wszystkie elementy Neptune 15 wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Unikalna konstrukcja opryskiwacza, ukryty w jego wnętrzu zespół pompy gwarantuje bezpieczeństwo pracy i uzyskanie stałego ciśnienia w lancy koniecznego przy pracach wymagających bardzo precyzyjnego strumienia oprysku. Zbiornik Neptune 15 nie posiada żadnego otworu poniżej poziomu cieczy roboczej, co powoduje, że urządzenie jest w 100 procentach szczelnym. Neptun posiada lancę teleskopową o długości 1,2m. W wyposażeniu standardowym znajduje się komplet części zamiennych oraz dysza herbicydowa.

Ze względu na możliwość przyłączenia elementów wyposażenia specjalistycznego Neptune 15 znajduje szersze zastosowanie, gdzie niezbędna jest niezawodność i wydajność.

Specyfikacja:
Pojemność: 15l
Waga: 4,3kg
Ciśnienie robocze: 0,35MPa
[ wstecz | indeks oferty ]